درباره ما

آنچه در دنیای امروز از اهمیت زیادی برخوردار است, زمان است.
کار کردن, ترافیک, نظافت منزل, پخت غذا, اطلاع از اخبار مهم و... گاهی اوقات انجام هریک از فعالیت‌های فوق باعث از دست دادن دیگری خواهد شد؛ لذا استفاده از تکنولوژی و اینترنت دسترسی به همه موارد ذکر شده را میسر می‌سازد.
برخلاف خرید و سفارش تلفنی کالا، در خرید از سوپرمارکت اینترنتی با مواردی مانند تغییر قیمت، آسیب دیدگی، کمبود یا از قلم افتادگی کالا و … مواجه نخواهید شد. سفارش آنلاین کالای شما در “سبد خرید” ذخیره شده، بدون هیچ تغییری خریداری و به آدرسی که می‌خواهید ارسال می‌شود.
تصور کنید در مرکز خریدی درحال قدم زدن هستید و تمامی محصولاتی که لازم دارید از هر مارک و برندی در دسترس شما است.
ما این فضا را به صورت مجازی برای شما گردآوری کرده ایم تا تمامی محصولات مورد نیازتان را به راحتی و به سرعت خرید نموده و دیگر زمان بسیاری را صرف این کار نکنید و نیز کالاهای مورد نیاز خود را ارزان تر از همه جا خریداری نمایید و از خرید خود مطمئن و راضی باشید.
بقالی 724 سایتی مطئن و با پیشینه کارهای عملی در فروش کالا و ملزومات برای شما بستری امن مهیا نموده تا به راحتی و در کمترین زمان خرید دلخواهتان را انجام دهید.
بقالی 724 با تمرکز بر فروش اینترنتی خواروبار و محصولات مصرفی روزانه از مهر ماه 1397 آغاز به کار کرد. همزمان با این امر افزایش تنوع نوع و برند محصولاتمان، شروع به افزایش کرد. خرید شما در بقالی 724 همیشه و بدون استثنا با تخفیف و گاهی با تخفیف های بیش از ۵۰ درصد همراه است.
نظرات و پیشنهادات شما ارزشمندترین سرمایه برای ما است. بقالی 724 امیدوار است با دریافت دیدگاه های شما هرچه سریعتر در مسیر بهبود خدمات حرکت کند.
برای ثبت نظر و پیشنهاد می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.
هدف ما ایجاد روندی همیشگی از تجربه ای فوق العاده برای مشتریان در هر زمان و مکان و برای همه افراد است.